Tento web používá k personalizaci reklam soubory cookies, které mohou sbírat některé vaše osobní údaje. S jejich užitím souhlasím / nesouhlasím. Více informací.

FAQ

CO ZNAMENÁ eSTAVEBNÍCI.CZ PRO NÁVŠTĚVNÍKA?

Může si zde vyhledat architekty, řemeslníky nebo stavební firmy ve svém okolí nebo i po celé ČR, může vyhledávat podle místa nebo podle podrobného specifikování nabízených služeb.

JAKÉ JSOU VÝHODY PRO MĚ JAKO FIRMU NA eSTAVEBNICI.CZ?

Existuje jednoduché pravidlo že, v jednoduchosti je síla a koncový zákazník má raději vše na jednom místě. Stejně je tomu i např: v obchodních a nákupních centrech.

Vaše firma bude stále v hledáčku zákazníka a to navíc s podporou facebooku který je v dnešní době nepostradatelným nástrojem ke komunikaci se zákazníky.

ZA JAK DLOUHO MŮŽU SLUŽBU VYUŽÍVAT?

Po registraci hned do 72 hodin, během této doby se musí připravit webový profil do kterého se vyplní veškeré důležité informace o Vaší společnosti tzn.: vizitka společnosti, otevírací doba, specifikace služeb, fotky zaměstnanců i prostory Vaší firmy, informace, aktuality I ceník a hned poté můžete využívat služby eSTAVEBNICI.cz naplno.

KOLIK TO STOJÍ?

Ceny se řídí naším ceníkem, který je dostupný ZDE.

JAK SE DÁ SLUŽBA PRODLOUŽIT?

Spolupráce jde nastavit tak, aby se Vám automaticky prodlužovala nebo před koncem spolupráce, která bude na dobu určitou, Vás kontaktuje jeden z našich pracovníků s novou výhodnou nabídkou na prodloužení.

JAK SE DAJÍ VYUŽÍT SEZÓNNÍ NABÍDKY NEBO ZADÁNÍ POPTÁVKY?

Sezónními nabídkami můžete využívat sezónních prací a nabízet je tak svým zákazníkům za zvýhodněných podmínek. Zákazník bude mít, díky této službě, stále přehled co nabízíte, navíc je lze sdílet i na sociálních sítích kde se o nich zákazník dozví ještě lépe.

ZADÁNÍ POPTÁVKY, zákazník Vám stručně popíše svoji zakázku a vy můžete snadno a rychle reagovat.

Díky těmto doplňkovým službám jste stále v zorném poli koncového zákazníka.

JAK MOHU POUŽÍVAT FACEBOOK PŘES eSTAVEBNICI.CZ?

Jak již všichni víme facebook je fenomén. Díky tomu nám vznikla možnost navázat velice úzký vztah mezi firmou a zákazníkem. Díky tomu Vám zajistíme přidávání fotek Vaší práce, uvádění novinek, a dalších různých akcí, díky kterým se Vaše firma zviditelní a může získat nové fanoušky a zákazníky.

PROČ VYUŽÍVAT PRÁVĚ eSTAVEBNICI.CZ?

Projekt eSTAVEBNICI je navržen a designován právě tak, aby vyhovoval všem požadavkům moderních firem a samozřejmě také člověka jako spotřebitele. ESTAVEBNICI Vám ukáže směr, to co je dnes cool a to vše na jednom místě.

zde nás můžete sledovat na facebooku