Tento web používá k personalizaci reklam soubory cookies, které mohou sbírat některé vaše osobní údaje. S jejich užitím souhlasím / nesouhlasím. Více informací.

O nás

Přinášíme Vám on-line katalog architektů, řemeslníků a stavebních firem na celém území České republiky. Najdete zde specializované firmy pro realizaci stavby Vašeho domu nebo zahrady, projektové dokumentace a inženýry nebo jen například nákup stavebního materiálu pro případnou rekonstrukci bytu nebo domu. Vyhledávat zde můžete dle konkrétní lokality, dle služeb nebo jiných kritérií, které si zadáte v našem vyhledávači na úvodní stránce tohoto webu.

Najít firmu

Projekt eSTAVEBNÍCI slouží ke zprostředkování informací mezi stavebními firmami nebo řemeslníky a jejich zákazníky, kterým přináší výraznou přidanou hodnotu. Spolupracujeme s mnoha firmami a z této unikátní databáze Vám dokážeme vybrat nejlepší specialisty ve Vašem okolí. A nejen to! Vždy budete mít k dispozici aktuální informace o nabídce služeb ve Vašem okolí, včetně cen nebo sezónních prací.

Služby našeho projektu eSTAVEBNÍCI jsou určeny všem, kteří si přejí zařídit krásné a příjemné bydlení pro sebe a svou rodinu. ESTAVEBNÍKY také využívají domácí kutilové, kteří hledají jen inspiraci pro neustálé vylepšování své domácnosti, ale také i ženy které můžou lehce využít služeb hodinových manželů.

Na jednom místě můžete najít stavební firmu nebo řemeslníka podle Vašeho přání a představy. Naši profesionálové, kteří Vám ochotně přináší kompletní informace o svých službách, cenách, akcích a práci Vám také rádi poradí, tak abyste byli spokojeni.


Nenašli jste firmu, dle své představy? Nebo potřebujete poradit?
INFOLINKA - volejte o radu.Chcete rekonstrukci a nevíte na kterou firmu se obrátit?

Chci ZMĚNU

Pošlete nám co chcete změnit nebo zrekonstruovat a my Vám doporučíme profesionála, který to vyřeší za Vás...

eSTAVEBNÍCI je nejlepší místo pro splnění Vašich snů o bydlení........

zde nás můžete sledovat na facebooku